Rock Climbing klimmen Rhodos Griekenland

75,0095,00

  • Duur: circa 5 – 6 uur
  • Leeftijd: 8 jaar of ouder
  • Taal: Grieks, Engels, Duits, Nederlands, Noors, Zweeds, Deens, Italiaans & Frans
  • Vervoer: met eigen vervoer naar startlocatie
  • Seizoen: dagelijks van 15 maart t/m 15 november

Datums wissen

Artikelnummer: GR04-5 Categorieën: , Tag: Merk:

Beschrijving

1 dag Rock Climbing Rhodos Griekenland

Avontuur, actie, uitzicht, plezier en schoonheid; dit zijn enkele woorden die van toepassing zijn op deze avontuurlijke activiteit. Je kunt het zo moeilijk maken als je zelf wilt en ondertussen genieten van de fantastische omgeving. Het is zeker een trip om nooit te vergeten! Ideaal voor jongeren & families.

Omschrijving

✔ Activiteit begint bij de startlocatie bij de parkeerplaats bij het Cathrin Hotel in Ladiko
✔ Activiteit begint om 14.30
✔ De activiteit start met een instructie
✔ Onder begeleiding van een ervaren instructeur
✔ Einde van de tocht rond 19.30

Wat kun je verwachten?

De activiteit begint op een vooraf afgesproken plek. Na aankomst bij Ladiko wandel je circa 5 minuten langs de kust om bij de juiste plek aan te komen. Eenmaal aangekomen bij het beginpunt is er een uitleg over de veiligheid, uitleg van het materiaal en krijg je informatie over hoe het programma eruit zal zien.

Zodra iedereen klaar is, begin je met klimmen. Er zijn diverse routes beschikbaar, allemaal naast elkaar. Alle klimmers zijn zullen tijdens de activiteit gezekerd zijn en een veiligheidshelm dragen. Tijdens het beklimmen van deze rots is er water, fruit en verse sandwiches beschikbaar.

Nadat je meer vertrouwder bent met het met het klimmen en is er de optie om te abseilen boven een mooie grot. Om bij het beginpunt van het abseilen te komen is een hike van 20 minuten noodzakelijk. Van dit punt wandel je nog 10 minuten richting de voertuigen waarna iedereen weer bij zijn of haar hotel wordt afgezet.

Details

Beginpunt:
Ladiko, Rhodos, Griekenland.

Eindpunt:
Hetzelfde als beginpunt

Duur
De totale duur is circa 5 – 6 uur.

Geschikt voor:
Iedereen.

Leeftijd
Vanaf 8 jaar

Fysieke eisen
Enige fitheid vereist

Grootte groep
Minimaal 4 personen en maximaal 15. Mogelijk om met een groep te doen. Neem voor groepskorting (10+) contact met ons op.

Taal
Grieks, Engels, Duits, Nederlands, Noors, Zweeds, Deens, Italiaans & Frans

Activiteit inclusief
– Ticket
– Korte instructie
– Professionele begeleiding
– Alle nodige materialen
– Sandwiches, fruit & drinken zijn inbegrepen bij de prijs

Extra informatie
– Om deel te nemen is geen medische verklaring nodig.
– Wil je niet klimmen maar toch meegaan met iemand anders naar deze activiteit dan is dit ook mogelijk. De kosten hiervoor zijn €20,00 per persoon. Geef dit maar even aan bij je boeking.
– Draag gesloten schoenen waarmee geklommen kan worden (sportschoenen zijn voldoende).

Uitvoeringsgarantie via Adventuretickets.nl
Voor beschrijving van de uitvoeringsgarantie, klik hier.  

Andere suggesties…